| Kenteken | S-351-VB |
| Merk | Volvo |
| Type | xc60 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 01-12-2020 |
| Nieuwprijs | € 68.329,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 186 Kw | 253 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2169 kg |
| APK vervaldatum | 01-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-12-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-04-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1969 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | - |
| Lengte | 469 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2660 kg |
| Massa leeg voertuig | 2069 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2660 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | uzbfvd0? |
| Variant | uzbf |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren