| Kenteken | S-406-GJ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | glc 300 4matic |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 26-11-2021 |
| Nieuwprijs | € 97.146,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 190 Kw | 258 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Gewicht | 1825 kg |
| APK vervaldatum | 26-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 26-11-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-06-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1991 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 168 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2435 kg |
| Massa leeg voertuig | 1725 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2435 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | czaa05aa |
| Variant | r88lt1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 28-05-2025
Rapport opnieuw genereren
