| Kenteken | S-525-JX |
| Merk | Toyota |
| Type | yaris |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 24-04-2023 |
| Nieuwprijs | € 28.477,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Elektrisch vermogen | 59 Kw | 80 pk |
| Totaal vermogen | 129 Kw | 175 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Gewicht | 1160 kg |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 24-04-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-04-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1490 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 394 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 256 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 450 kg |
| Technische max massa voertuig | 1615 kg |
| Massa leeg voertuig | 1060 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1615 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mxph11l-chxnbw(2e) |
| Variant | mxph11(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren