| Kenteken | S-553-LS |
| Merk | Honda |
| Type | jazz |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 07-03-2023 |
| Nieuwprijs | € 28.710,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 78 Kw | 106 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 158 Kw | 215 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Gewicht | 1300 kg |
| APK vervaldatum | 07-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 07-03-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-03-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 169 cm |
| Lengte | 404 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 252 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1710 kg |
| Massa leeg voertuig | 1200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1710 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 3 |
| Variant | gr301 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren

