| Kenteken | S-622-HR |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | e 200 d |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 12-05-2020 |
| Nieuwprijs | € 66.228,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 118 Kw | 160 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Gewicht | 2180 kg |
| APK vervaldatum | 12-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 12-05-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-01-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1597 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 117 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 191 cm |
| Lengte | 575 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Wielbasis | 378 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2455 kg |
| Massa leeg voertuig | 2080 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2455 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-04-2025
Rapport opnieuw genereren