| Kenteken | S-663-ZT |
| Merk | Skoda |
| Type | fabia |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 11-03-2021 |
| Nieuwprijs | € 22.725,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Gewicht | 1116 kg |
| APK vervaldatum | 28-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 11-03-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-05-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 105 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1571 kg |
| Massa leeg voertuig | 1016 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1571 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nfm5fm5df0024bin1b7a |
| Variant | abdkldx01 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren