| Kenteken | S-721-LZ |
| Merk | Mercedes AMG |
| Type | amg gt r |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 04-09-2018 |
| Nieuwprijs | € 238.716,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 430 Kw | 585 pk |
| Vermogen per kg | 0,26 Kw/kg |
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Gewicht | 1650 kg |
| APK vervaldatum | 03-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 04-09-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-03-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3982 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 93 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 284 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1890 kg |
| Massa leeg voertuig | 1550 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1890 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 1zaa020a |
| Variant | z38et0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-04-2025
Rapport opnieuw genereren

