| Kenteken | S-801-GS |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | a 200 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 06-09-2018 |
| Nieuwprijs | € 41.264,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Gewicht | 1375 kg |
| APK vervaldatum | 15-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-09-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-04-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 125 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 685 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1885 kg |
| Massa leeg voertuig | 1275 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1885 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fzaa150b |
| Variant | x2h7t2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren