| Kenteken | S-811-ZP |
| Merk | Peugeot |
| Type | 208 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-05-2023 |
| Nieuwprijs | € 26.229,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Gewicht | 1055 kg |
| APK vervaldatum | 26-05-2027 |
| Datum eerste toelating | 26-05-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-05-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1510 kg |
| Massa leeg voertuig | 955 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1510 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hmhd-j1g500 |
| Variant | p |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-06-2025
Rapport opnieuw genereren