| Kenteken | S-831-FR |
| Merk | Aston Martin |
| Type | dbx707 |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 05-01-2023 |
| Nieuwprijs | € 376.890,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 520 Kw | 707 pk |
| Vermogen per kg | 0,22 Kw/kg |
| Topsnelheid | 310 km/h |
| Gewicht | 2320 kg |
| APK vervaldatum | 05-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 05-01-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-01-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3982 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 87 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 504 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 306 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2960 kg |
| Massa leeg voertuig | 2220 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2960 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 008l5wagl520.0 |
| Variant | g |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren