| Kenteken | S-888-BV |
| Merk | Mazda |
| Type | cx-5 |
| Kleur | geel |
| Bouwjaar | 20-01-2023 |
| Nieuwprijs | € 45.150,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 121 Kw | 165 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Gewicht | 1576 kg |
| APK vervaldatum | 20-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 20-01-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-01-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 458 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 740 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2020 kg |
| Massa leeg voertuig | 1476 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2020 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 6ew0bc |
| Variant | 6we |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren