| Kenteken | S-953-VN |
| Merk | Suzuki |
| Type | sx4, sx4, s-c |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 20-04-2023 |
| Nieuwprijs | € 37.520,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 68 Kw | 92 pk |
| Elektrisch vermogen | 25 Kw | 34 pk |
| Totaal vermogen | 93 Kw | 126 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Gewicht | 1365 kg |
| APK vervaldatum | 20-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 20-04-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-04-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1462 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Hoogte | 158 cm |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1740 kg |
| Massa leeg voertuig | 1265 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1740 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | ags |
| Variant | ah2s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-06-2025
Rapport opnieuw genereren