| Kenteken | SB-364-S |
| Merk | Seat |
| Type | ibiza |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 15-03-2018 |
| Nieuwprijs | € 24.915,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1184 kg |
| APK vervaldatum | 15-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-03-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-03-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 112 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 590 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1660 kg |
| Massa leeg voertuig | 1084 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1660 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6sfm62s0367mm363 |
| Variant | bdada |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-07-2025
Rapport opnieuw genereren