| Kenteken | SB-611-F |
| Merk | Volkswagen |
| Type | sharan |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 12-02-2016 |
| Nieuwprijs | € 62.812,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1843 kg |
| APK vervaldatum | 02-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 12-02-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-10-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 136 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2540 kg |
| Massa leeg voertuig | 1743 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2540 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd6fd62e0317mmn7vr2vw61 |
| Variant | dflax0af |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-06-2025
Rapport opnieuw genereren