| Kenteken | SB-871-H |
| Merk | Kia |
| Type | picanto |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 15-11-2004 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 48 Kw | 65 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 929 kg |
| APK vervaldatum | 16-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 15-11-2004 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-03-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1086 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 125 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 237 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1350 kg |
| Massa leeg voertuig | 829 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1350 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren