| Kenteken | SF-008-R |
| Merk | Eura mobil |
| Type | forster a 699 hb |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 21-05-2015 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 3196 kg |
| APK vervaldatum | 21-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 21-05-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-03-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2999 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.6 l/100km | 1l op 8.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.9 l/100km | 1l op 11.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 236 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 380 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 4400 kg |
| Massa leeg voertuig | 3096 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-08-2025
Rapport opnieuw genereren