| Kenteken | SF-287-Z |
| Merk | Mitsubishi |
| Type | space star |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-03-2018 |
| Nieuwprijs | € 18.399,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 59 Kw | 80 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 940 kg |
| APK vervaldatum | 01-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 26-03-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-03-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1193 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 167 cm |
| Lengte | 380 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 100 kg |
| Aanhanger geremd | 200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1370 kg |
| Massa leeg voertuig | 840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1370 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | abbccca5baaa |
| Variant | a0411 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-06-2025
Rapport opnieuw genereren