| Kenteken | SF-650-Z |
| Merk | Jeep |
| Type | wrangler unlimited |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 06-07-2015 |
| Nieuwprijs | € 92.581,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 147 Kw | 200 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2073 kg |
| APK vervaldatum | 12-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-07-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-03-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2776 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.3 l/100km | 1l op 9.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 230 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 295 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2585 kg |
| Massa leeg voertuig | 1973 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2585 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | f5hd3a |
| Variant | jxjf9 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren