| Kenteken | SG-497-F |
| Merk | Citroen |
| Type | berlingo |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 12-04-2007 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1272 kg |
| APK vervaldatum | 05-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-04-2007 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-10-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1360 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.6 l/100km | 1l op 10.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 175 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 540 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1780 kg |
| Massa leeg voertuig | 1172 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1780 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | c |
| Variant | j |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-08-2025
Rapport opnieuw genereren