| Kenteken | SH-058-R |
| Merk | Mercedes AMG |
| Type | amg c 43 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 21-11-2016 |
| Nieuwprijs | € 92.608,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 270 Kw | 367 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1870 kg |
| APK vervaldatum | 13-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-11-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-04-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2996 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 95 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.2 l/100km | 1l op 8.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 194 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2315 kg |
| Massa leeg voertuig | 1770 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2315 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | claab40c |
| Variant | r45hp1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren