| Kenteken | SJ-143-S |
| Merk | Mazda |
| Type | cx-5 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 13-04-2018 |
| Nieuwprijs | € 39.695,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 121 Kw | 165 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1465 kg |
| APK vervaldatum | 08-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-04-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-04-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 152 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 455 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 730 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2030 kg |
| Massa leeg voertuig | 1365 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2030 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a0w0 |
| Variant | 6w7 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-06-2025
Rapport opnieuw genereren