| Kenteken | SJ-713-T |
| Merk | Nissan |
| Type | micra |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 20-04-2018 |
| Nieuwprijs | € 20.941,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1053 kg |
| APK vervaldatum | 20-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 20-04-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-04-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 898 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 104 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 253 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 525 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1530 kg |
| Massa leeg voertuig | 953 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1530 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | b02 |
| Variant | b |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-06-2025
Rapport opnieuw genereren