| Kenteken | SK-395-K |
| Merk | Citroen |
| Type | c4 picasso |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-08-2014 |
| Nieuwprijs | € 37.715,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 02-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-08-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-12-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1560 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 105 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2150 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2150 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 8/1ps |
| Variant | a9hc |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-08-2025
Rapport opnieuw genereren