| Kenteken | SN-138-H |
| Merk | Audi |
| Type | q5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 11-05-2018 |
| Nieuwprijs | € 98.240,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 210 Kw | 286 pk |
| Vermogen per kg | 0,11 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1945 kg |
| APK vervaldatum | 16-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 11-05-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-05-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2967 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 152 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zd |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 466 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2550 kg |
| Massa leeg voertuig | 1845 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qa8qa8d5007pfy067mvem1fs |
| Variant | xdcpcq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-06-2025
Rapport opnieuw genereren
