| Kenteken | SN-481-B |
| Merk | Peugeot |
| Type | 208 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 30-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 21.220,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1145 kg |
| APK vervaldatum | 30-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-05-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 570 kg |
| Aanhanger geremd | 1150 kg |
| Technische max massa voertuig | 1612 kg |
| Massa leeg voertuig | 1045 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1612 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 6/s |
| Variant | chnz |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren