| Kenteken | SP-13-VR |
| Merk | Pontiac |
| Type | fiero gt k6 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 04-11-1987 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 104 Kw | 141 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1360 kg |
| APK vervaldatum | 01-05-2027 |
| Datum eerste toelating | 04-11-1987 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-11-1987 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2835 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 94 db |
| Toerental geluidsniveau | 3900 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 0 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 237 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 454 kg |
| Aanhanger geremd | 454 kg |
| Technische max massa voertuig | 1468 kg |
| Massa leeg voertuig | 1260 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1468 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren