| Kenteken | SP-346-F |
| Merk | Volkswagen |
| Type | up! |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 19-05-2018 |
| Nieuwprijs | € 17.238,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1004 kg |
| APK vervaldatum | 21-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-05-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-05-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3800 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 106 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 165 cm |
| Lengte | 363 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 241 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1330 kg |
| Massa leeg voertuig | 904 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1330 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5cf0117mmvr0n1cvw62 |
| Variant | abchyb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-06-2025
Rapport opnieuw genereren