| Kenteken | SR-074-F |
| Merk | BMW |
| Type | 520d |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 25-03-2014 |
| Nieuwprijs | € 72.335,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1700 kg |
| APK vervaldatum | 09-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 25-03-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-05-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 297 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2235 kg |
| Massa leeg voertuig | 1600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2235 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5a300 |
| Variant | fw11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-06-2025
Rapport opnieuw genereren