| Kenteken | ST-506-V |
| Merk | Renault |
| Type | megane |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 02-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 48.300,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 205 Kw | 279 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1505 kg |
| APK vervaldatum | 26-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 02-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-06-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1798 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 90 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 158 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1930 kg |
| Massa leeg voertuig | 1405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1930 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m6a6sf010000 |
| Variant | bf4 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-01-2025
Rapport opnieuw genereren