| Kenteken | SX-539-T |
| Merk | Renault |
| Type | clio |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 25-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 19.515,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1163 kg |
| APK vervaldatum | 24-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-06-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 898 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 104 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zd |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 427 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1639 kg |
| Massa leeg voertuig | 1063 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1639 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 7re20a |
| Variant | 7re2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren