| Kenteken | SZ-605-L |
| Merk | Hyundai |
| Type | ioniq |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 25-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 24.132,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 72 Kw | 98 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1436 kg |
| APK vervaldatum | 25-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-06-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1580 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 447 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1336 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | d61ay1 |
| Variant | b5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren
