| Kenteken | SZ-FJ-14 |
| Merk | Peugeot |
| Type | 205 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 23-02-1998 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 900 kg |
| APK vervaldatum | 23-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-02-1998 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-02-1998 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1360 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 86 db |
| Toerental geluidsniveau | 4350 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.5 l/100km | 1l op 10.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 176 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | 371 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 242 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 425 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1275 kg |
| Massa leeg voertuig | 800 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1275 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | kd2 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-08-2025
Rapport opnieuw genereren