| Kenteken | T-017-SF |
| Merk | Ford |
| Type | fiesta |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 19-07-2013 |
| Nieuwprijs | € 17.494,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Gewicht | 1101 kg |
| APK vervaldatum | 29-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 19-07-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-08-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 172 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1555 kg |
| Massa leeg voertuig | 1001 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1555 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5dhabl |
| Variant | m1je1d |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-05-2025
Rapport opnieuw genereren