| Kenteken | T-032-PT |
| Merk | Toyota |
| Type | corolla |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 18-07-2023 |
| Nieuwprijs | € 39.376,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Elektrisch vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Totaal vermogen | 144 Kw | 196 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1475 kg |
| APK vervaldatum | 18-07-2027 |
| Datum eerste toelating | 18-07-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1798 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 465 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1885 kg |
| Massa leeg voertuig | 1375 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1885 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zwe219l-dwxnbw(6h) |
| Variant | zwe219(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren