| Kenteken | T-041-TT |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai+2 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 18-03-2013 |
| Nieuwprijs | € 32.910,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 86 Kw | 117 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1480 kg |
| APK vervaldatum | 05-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 18-03-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-10-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 154 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 454 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 735 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2072 kg |
| Massa leeg voertuig | 1380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2072 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a04 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren