| Kenteken | T-120-GV |
| Merk | Audi |
| Type | q3 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 16-01-2014 |
| Nieuwprijs | € 49.459,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Gewicht | 1630 kg |
| APK vervaldatum | 31-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-01-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-06-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.2 l/100km | 1l op 9.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 l/100km | 1l op 13 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 179 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2155 kg |
| Massa leeg voertuig | 1530 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2155 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qd7bh002r8u617mjem1 |
| Variant | xcczcq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren