| Kenteken | T-151-GR |
| Merk | Audi |
| Type | a3 sportback |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 21-06-2023 |
| Nieuwprijs | € 41.899,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 112 Kw | 152 pk |
| Elektrisch vermogen | 9 Kw | 12 pk |
| Totaal vermogen | 121 Kw | 165 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 21-06-2027 |
| Datum eerste toelating | 21-06-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-06-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 435 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1875 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1875 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7cw002rt011a174biaem1mln1b20 |
| Variant | sdfyaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren