| Kenteken | T-169-KR |
| Merk | Citroen |
| Type | c3 aircross |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 29.139,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Gewicht | 1254 kg |
| APK vervaldatum | 28-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 15-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 109 g/km |
| Emissienorm | euro 6 am |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 416 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 840 kg |
| Technische max massa voertuig | 1795 kg |
| Massa leeg voertuig | 1154 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1795 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | hnpm-r1f100 |
| Variant | r |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren