| Kenteken | T-179-GF |
| Merk | Renault |
| Type | megane |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 24-02-2023 |
| Nieuwprijs | € 34.506,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Gewicht | 1341 kg |
| APK vervaldatum | 24-02-2027 |
| Datum eerste toelating | 24-02-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-06-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2250 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1650 kg |
| Technische max massa voertuig | 1810 kg |
| Massa leeg voertuig | 1241 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1810 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nbbucb530100 |
| Variant | bf2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-04-2025
Rapport opnieuw genereren
