| Kenteken | T-221-KL |
| Merk | Citroen |
| Type | c1 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 30-04-2015 |
| Nieuwprijs | € 15.984,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 940 kg |
| APK vervaldatum | 30-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-04-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 162 cm |
| Lengte | 347 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 234 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1240 kg |
| Massa leeg voertuig | 840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1240 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | hmtb-b1a000 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-06-2025
Rapport opnieuw genereren