| Kenteken | T-266-PL |
| Merk | BMW |
| Type | 740ld xdrive |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-07-2022 |
| Nieuwprijs | € 164.767,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 250 Kw | 340 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 2075 kg |
| APK vervaldatum | 31-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 15-07-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | ja |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2993 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 140 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 526 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 321 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2670 kg |
| Massa leeg voertuig | 1975 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2670 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | iaa50000 |
| Variant | 7u81 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren