| Kenteken | T-292-NJ |
| Merk | Ford-cng-technik |
| Type | focus rs |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 06-07-2017 |
| Nieuwprijs | € 56.049,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 257 Kw | 349 pk |
| Vermogen per kg | 0,17 Kw/kg |
| Topsnelheid | 268 km/h |
| Gewicht | 1560 kg |
| APK vervaldatum | 31-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-07-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2261 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 86 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 175 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2025 kg |
| Massa leeg voertuig | 1460 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2025 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5rsbc6pf |
| Variant | yvda45z |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-06-2025
Rapport opnieuw genereren