| Kenteken | T-389-KT |
| Merk | Volkswagen |
| Type | sharan |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 11-04-2017 |
| Nieuwprijs | € 53.635,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1768 kg |
| APK vervaldatum | 14-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 11-04-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 157 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2430 kg |
| Massa leeg voertuig | 1668 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2430 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd6fd62e0277mmn7vr2vw62 |
| Variant | czdax0af |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren
