| Kenteken | T-404-XR |
| Merk | Toyota |
| Type | yaris cross |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 12-01-2023 |
| Nieuwprijs | € 33.789,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 68 Kw | 92 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1250 kg |
| APK vervaldatum | 12-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 12-01-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-09-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1490 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 417 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 256 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1150 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mxpj10l-bhxnbw(dd) |
| Variant | mxpj10(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-06-2025
Rapport opnieuw genereren