| Kenteken | T-412-ZL |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | e 300 e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 29-09-2023 |
| Nieuwprijs | € 94.790,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 155 Kw | 211 pk |
| Elektrisch vermogen | 95 Kw | 129 pk |
| Totaal vermogen | 250 Kw | 340 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Gewicht | 2210 kg |
| APK vervaldatum | 29-09-2027 |
| Datum eerste toelating | 29-09-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-09-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 497 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 296 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2775 kg |
| Massa leeg voertuig | 2110 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2775 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | czal055a |
| Variant | j05dt0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-06-2025
Rapport opnieuw genereren