| Kenteken | T-463-SN |
| Merk | Kia |
| Type | picanto |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 16-09-2023 |
| Nieuwprijs | € 16.465,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 49 Kw | 67 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Gewicht | 974 kg |
| APK vervaldatum | 16-09-2027 |
| Datum eerste toelating | 16-09-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-09-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 95 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 240 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1320 kg |
| Massa leeg voertuig | 874 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1320 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m53dz1 |
| Variant | f4p81 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-06-2025
Rapport opnieuw genereren