| Kenteken | T-487-DP |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | e 300 e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 01-03-2022 |
| Nieuwprijs | € 70.318,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 159 Kw | 216 pk |
| Elektrisch vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Totaal vermogen | 249 Kw | 339 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1990 kg |
| APK vervaldatum | 01-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-03-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1991 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 498 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 294 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2650 kg |
| Massa leeg voertuig | 1890 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2650 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | czaa050c |
| Variant | u04st0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 28-08-2025
Rapport opnieuw genereren