| Kenteken | T-488-KN |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 27-01-2021 |
| Nieuwprijs | € 63.839,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2826 kg |
| APK vervaldatum | 11-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-01-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-05-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | ja |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1950 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ci |
| Breedte | 202 cm |
| Lengte | 593 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2726 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-08-2025
Rapport opnieuw genereren
