| Kenteken | T-498-NB |
| Merk | Audi |
| Type | rs 4 avant |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-06-2019 |
| Nieuwprijs | € 131.513,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 331 Kw | 450 pk |
| Vermogen per kg | 0,18 Kw/kg |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Gewicht | 1830 kg |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-06-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2894 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.2 l/100km | 1l op 10.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 208 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 478 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2350 kg |
| Massa leeg voertuig | 1730 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2350 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qa8qa8d5021rs21e207cpaem1 |
| Variant | a2decaq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren