| Kenteken | T-508-DG |
| Merk | Toyota |
| Type | corolla |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 07-06-2023 |
| Nieuwprijs | € 43.062,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 106 Kw | 144 pk |
| Elektrisch vermogen | 83 Kw | 113 pk |
| Totaal vermogen | 189 Kw | 257 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1520 kg |
| APK vervaldatum | 07-06-2027 |
| Datum eerste toelating | 07-06-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-06-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1987 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 446 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1970 kg |
| Massa leeg voertuig | 1420 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1970 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mxgh12l-khxehw(1b) |
| Variant | mxgh12(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-04-2025
Rapport opnieuw genereren